Zwroty w COOC – Twoje Zadowolenie na Pierwszym Miejscu

W COOC zależy nam na tym, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony z dokonanych zakupów. Rozumiemy, że w świecie online zakupy mogą być niekiedy nieprzewidywalne, dlatego oferujemy elastyczną politykę zwrotów.

Jak Dokonać Zwrotu?

Masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Okres zwrotu wygasa po 14 dniach od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie, weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa zwrotu, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub e-mailem).

Proces Zwrotu:

  1. Zgłoszenie Zwrotu: Skontaktuj się z nami, na adres mailowy sklep@cooc.pl aby zgłosić zwrot. Możesz to zrobić mailowo lub przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.
  2. Wysyłka Produktów: Odesłanie produktu należy dokonać niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Koszty bezpośredniego zwrotu towaru pokrywa klient.
  3. Refundacja: Po otrzymaniu towaru i sprawdzeniu jego stanu, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostawy innego niż najtańszy standardowy sposób dostawy oferowany przez nas).